ASTOL

PROFIL FIRMY

RÓLUNK

Kto sme?

Kik vagyunk?

Who are we?


Cégünk kezdetekben beltéri bútorok gyártásával foglalkozott. A 2000-es évektől azonban akácfa feldolgozására váltottunk. Kezdve a rönk felvágásától egészen a csodálatos kerti bútorok, játszóterek, kapuk, kerítések, szabadtéri színpadok, hüssölők, kilátótornyok stb. gyártásán át.

Termékeink főleg Szlovákia sok területén találhatóak meg pl. panziók , hotelek , családi házak teraszain, éttermekben, síközpontok területén, tanösvények mellett, vadasparkokban, köztereken stb. Kisebb mértékben ill. a megrendeléseknek eleget téve termékeink megtalálhatóak a szomszédos országok területein is.

Naša firma sa s počiatku zaoberala výrobou interiérového dreveného nábytku . No od roku 2000 sme sa začali zaoberať aj spracovaní agátového dreva a rozšírili sme portfólio našich výrobkov . Naša výroba začína od štiepanej guľatiny až do finálnej verzie výrobkov . Takto vznikajú naše nádherne spracované produkty ako napr.: interiérový nábytok , záhradný nábytok , detské ihriská , brány , oplotenia , vonkajšie pódia – amfiteátre , tienidlá , rôzne striešky na terasy , krásne rozhľadne menších aj väčších rozmerov apod.
Naše výrobky môžete nájsť na rôznych miestach Slovenska ,a to napr. : v penziónoch , hoteloch , na terasách rodinných domov , v reštauráciách , v lyžiarskych strediskách , dokonca aj popri náučných chodníkoch , ako aj v prírodných parkoch , či na rôznych verejných priestranstvách .
Naše výrobky môžete nájsť už aj v susedných krajinách .

Our company initially dealt with the production of indoor furniture. From the year 2000 we create a variety of products from acacia wood. Our products include outdoor furniture, playgrounds, gates, fences, outdoor stages, lookout towers, etc.

Our products can be found mainly in Slovakia, in hotels, ski resort's areas, wildlife parks etc.

However, in response to orders, our products can be found in areas of the neighboring countries.

Prečo si vybrať nás?

Miért mi?

Choose us, because:


- mert fűrésztelepünkön saját igényeink szerint vágjuk fel a rönköt.

- mert óriási anyagkészletünkkel naprakészen tudunk reagálni a nagyobb megrendelésekre is.

- mert szükség esetén elmegyünk a megrendelőhöz felmérni a helyszínt.

- mert ingyenes tanácsadással segítjük megrendelőinket.

- mert kerti bútorainkat, illetve kerti építményeinket akár atipikus méretre is legyártjuk…

. pretože na našej píle spracúvame guľatinu podľa individuálnych potrieb našich zákazníkov

. pretože disponujeme obrovskými materiálnymi zásobami ,ktoré sú okamžite použiteľné na spracovanie Vašich objednávok

. pretože bez problémov vieme zájsť k zákazníkovi a vymerať miesto a poradiť

. pretože poskytujeme bezplatné poradenstvo

. pretože sa vieme prispôsobiť individuálnym potrebám našich zákazníkov , a prispôsobiť výrobu záhradného nábytku v atypických rozmeroch či vzhľadu .

- we cut up the logs according to your needs

- we are able to respond quickly to larger orders

- if necessary, we assess the product needs by the customer

- we help customers with free advice

- we produce our products in atypical sizes tooGERENDáS fogadó

Penzión Gerendás

Guesthouse Gerendás

A Gerendás Fogadó a párkányi borvidék szívében található a Nána -i Hegyfarkon. A Fogadó területén található összes fa munkát az ASTOL cég végezte, többek közt a faszerkezetű épületeket, játszóteret, kül és beltéri berendezéseket, kilátótornyot, borospince berendezését stb.

Penzión Gerendás sa nachádza v centre štúrovskej vinárskej oblasti, v Náne na Vršku. Všetky drevené výrobky v areáli penziónu vyrobila firma ASTOL, ako napríklad detské ihrisko, exterierový a interierový nábytok, výhliadkovú vežu, zariadenie vínnej pivnice, drevené konštrukcie atď.

Guesthouse Gerendás is located in the hearth of wine region Párkány, in Nána Hegyfarok. Wood works in the area of guesthouse were made by ASTOL company, including the buildings, playground, outdoor and indoor facilities, lookout tower, wine cellar, etc.
GERENDáS - ahol munkáink egy helyen megtalálhatóak.

Penzión Gerendás - Naše výrobky na jednom mieste!

Guesthouse Gerendás - our works in one place